Vip Escort

Esenyurt Aşk Kadını Partner Gülçin

Kalbi her vakit aşkla dolu bir kadınım. Mesleğimin doruğundayım ve duygusallığımı doyasıya yaşıyorum zira gençliğimin ve güzelliğimin de bu arada tam olarak farkındayım. Şahane bir güzelliğim var ve bunun farkındayım, bu da beni biraz da olsa şımartıyor.

Erkeklerin gözdesi olduğumun şuurundayım bu yüzden profilimi hazırlarken size en özel resimlerimi göstermek istedim. İçiniz erisin istiyorum bu yüzden en aşk dolu sözcüklerimi kulaklarınıza fısıldarım. Benden maksimum boyutta hoşlanmanızı istiyorum böylelikle kudurmuş bir erkek olacaksınız. Siz ne kadar tahrik olursanız yaşayacağımız ilişkide o kadar yüksek zevk verir.

Azla kanaat eden bir kadın değilim o nedenle olası olduğu kadar yaşadığım aitin bana en yüksek hazzı vermesini isterim.Ailem tarafından çok şımartılarak büyüdüm ve açıkçası ne istediysem her zaman ele geçirdim. Şimdi de istediğim şeyleri hemen ele geçirmek istiyorum biraz ivecen bir tarafım vardır. Sekste çok çabuk olmam tabi çünkü yavaş davranmak aslında daha fazla zevk veriyor.

Sizinle yaptığım müzakerelerde isteklerinizi önce dinlemeyi seçenek ediyorum. Sizlere bir takım sualler soruyorum zira esenyurt bayan partner hizmetimi nasıl almak istediğinizi merak ediyorum. Aynı zamanda yakından ilgilendiğim erkek tipi de netlikle bakımlı ve karizmatik olanlardır.

Dikkatimi çeken kişileri daha da yakından tanımak için özel sualler da sorabilirim. Ancak sizlere özel hayatınıza konusunda sualler sorarak sıkıntıya düşürmüyorum. İnce ruhlu bir kadın olduğum için sıkıntıya girmenize katiyen istemem.
31 Ocak Perşembe 2019 tarihinde yayınlandı
58 kez okundu